אודות עץ אלון

עץ אלון נטו נטו – אספקת עצים להסקה בצפון הארץ. סחורה איכותית באחריות אישית

חברת "עופר חובב עץ אלון נטו נטו" היא חברה לאספקת עצים להסקה וחימום, העובדת בסטנדרטים גבוהים מאוד, כשטובת הלקוח עומדת לנגד עיניה.

עופר חובב קושר את העצים למשאית עופר מעמיס עצים להסקה עופר חובב ליד משטחי עצים

עופר חובב המייסד והבעלים של החברה. אוהב מאוד עצים ועוסק בהם גם כתחביב – עופר הוא אמן עץ. הוא מעיד על עצמו שעצים תמיד היו נוכחים בחייו.

עופר מתגורר עם משפחתו בצפון הארץ במושב שתולה, הנמצא בגובה כ 700 מ' מעל פני הים, עם חורף קר במיוחד. לאחר התנסות אישית ובדיקת השוק, החליט עופר להקים את "עץ אלון נטו נטו" – חברה לאספקת עצים להסקה.

החברה שמה לה למטרה להעלות את רף האיכות והאספקה של עצי ההסקה בארץ, וזאת על ידי:

  • שימוש בסוגי עצים אידיאלים להסקה: עץ אלון אירופאי, עץ אלדר ועץ בוק
  • מכירת עצים להסקה באיכות גבוהה בלבד
  • עצי ההסקה יבשים ומבוקעים, מסודרים במקסימום קיבולת לקוב
  • שירות מקצועי בדגש רב על שביעות רצון הלקוח
  • מחירים הוגנים ומשתלמים
  • אספקה מהירה בצפון עם הובלה עד לבית הלקוח, כולל פריקת מנוף במגרשים יורדים או עולים

פיקוח קפדני על האיכות ועל המחיר

כדי להבטיח את איכות העצים ואת מחירם, החברה עוסקת ביבוא עצים להסקה מאירופה. שוק העצים העולמי נבדק כל הזמן על מנת להשיג את העצים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר עבור הלקוחות בישראל.

עצי ההסקה מגיעים לארץ רק לאחר בדיקות קפדניות: מתוך ארבעת העובדים בחברה, שנים מהעובדים נמצאים בחו"ל בכל זמן נתון, על מנת לבצע בקרת איכות לכל משלוח.

אספקה של עצי הסקה איכותיים, יבשים ומבוקעים

עצים להסקה עם לחות של  20% ומעלה יגרמו לעשן ולפיח ואף לכיבוי האש בקמין. לכן, הבדיקה העיקרית שנעשית בעצי ההסקה המיועדים להגיע לארץ היא בדיקת לחות: עופר ועובדיו מוודאים שכל העצים יהיו בעלי לחות של עד 18% – ערך אופטימלי לבעירה.

לפני האספקה: חיטוי בחום ואחסנה נכונה של עצי ההסקה

העצים שנבחרו עוברים חיטוי בחום, כדי למנוע מזיקים ותולעים, ומסודרים בצפיפות במשטחים (כלובי עץ), בגודל אחיד של 33 ס"מ, המתאים בדיוק לקמין. משטחי העצים נכנסים לתנור ייבוש כדי לשמר היטב את עצי ההסקה במצב אופטימלי, ואז לתוך קונטיינר למסע ארצה. חללי האוויר בין עצי ההסקה מינימליים – מה שמאפשר לספק ללקוח מקסימום עצים לקוב. עד האספקה לבתים מאוחסנים המשטחים של עצי ההסקה בתוך מחסן מאוורר ומקורה – במרחק של טלפון אחד.

אנחנו קשובים ללקוח: אספקה מהירה, קלה ונקייה

משטחי העצים להסקה מגיעים במשאית עם מנוף, זאת על מנת להקל ככל האפשר על הלקוח. המנוף מאפשר שינוע קל ומהיר של המשטחים, גם לבתים הנמצאים בגובה של כ 4-5 מטרים מעל או מתחת לכביש. אם צריך – ניתן להשלים את השינוע עם עגלה המיועדת לכך.


מתי הכי כדאי להזמין אצלנו עצים להסקה?

כדי שתוכלו להתכרבל בשקט מול הקמין בחורף, מומלץ לקנות עצים להסקה בקיץ – כשעדיין אין "לחץ" כדי להבטיח אספקה בזמן.

האספקה – לכל אזור הצפון (מקו חיפה – עפולה), בתוך שלושה ימי עבודה בלבד.

ניתן לשלם ב -10 תשלומים שווים בכרטיסי אשראי- ללא ריבית.

עכשיו נותר רק ליהנות נטו

אנחנו רוצים אתכם כלקוחות קבועים. אנחנו נספק לכם עצי הסקה משובחים בנצילות גבוהה, ללא בלאי, באספקה קלה ובמחיר הוגן. עצי ההסקה שלנו נוחים לשימוש, מתאימים מאוד לחימום, מפיצים ארומה נעימה, בוערים במשך זמן ארוך ומתכלים כמעט לגמרי, מה שהופך את תחזוקת הקמין לקלי-קלות.

קונים נטו, נהנים נטו. נסו אותנו לעונה. אנחנו נעשה הכל כדי שתישארו איתנו לפחות לעשרים שנה!

 התקשרו והזמינו:

עופר חובב 050-4040277